• Check
        Ambachtelijke producten!
        Dagelijks vers bereid
  • Check
        Vers bezorgd!
        Op de dag dat u het wil
  • Check
        Expert in grote aantallen
        Met bedrijfslogo of tekst
  • Check
        Offerte binnen 1 dag!
        Gemakkelijk online aan te vragen
Deal!

fles fruitwater klein (500ml)

Met deze fles van 500 ml is het mogelijk om een heerlijke verfrissende fruitwater op tafel te zetten.
Niet op voorraad
Artikel:
31140
Speciale prijs € 4,46 Normale prijs € 4,95
3 dagen levertijd (Kies je bezorgdatum bij afrekenen)

Fles Fruitwater 500 ml

Dit verfrissende en gezonde drankje is geschikt voor een dagje strand, borrel of barbecue.
Met deze fles met gedroogd fruit is het mogelijk om zelf een smaakvol en gezond drankje op tafel te zetten. Met als voordeel dat het fruit niet zal bederven omdat dit gedroogd is, en dus lang houdbaar is. Zodra het fruit in aanraking komt met water, zal het zich weer vullen met vocht en een heerlijke smaak afgeven aan het water. Dit kleurrijke drankje is alcohol vrij en suikervrij.

Ingrediënten 

Gevriesdroogde cranberry, gevriesdroogde framboos, gedroogde limoen, gevriesdroogde aardbei

Zelf toevoegen:

  • Plat of bruisend water

Hoe werkt het?

1. Vul de fles gedroogd fruit met plat of bruisend water, laat 30 minuten intrekken en het fruit heeft de heerlijke smaak afgegeven aan het water.
2.
Klaar om te drinken!

Tip: Is het water op? Dat is het mogelijk om de fles nog enkele keren bij te vullen met water. Het fruit zal nog genoeg smaak afgeven aan het water.

Meer informatie
Houdbaarheid14 dagen
Gewicht(Kg)0.25
GlutenvrijNee
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:fles fruitwater klein (500ml)
Uw waardering